Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Wodziłki

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka rolna uzbrojona Bakaniuk

Bakaniuk(Wodziłki + 23 km)

170 000 zł13 000 m² 13,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna o powierzchni 1,3 ha, położona w malowniczej wsi Bakaniuk. Nieruchomość jest doskonale usytuowana w spokojnej okolicy, otoczonej przyrodą, co czyni ją idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Wiżajny(Wodziłki + 14 km)

429 000 zł60 m² 7 150 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 400 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej miejscowości Wiżajny, na Suwalszczyźnie, w województwie podlaskim. To miejsce, które od lat przyciąga miłośników ciszy,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie Polimonie

Polimonie(Wodziłki + 7 km)

81 410 zł1 163 m² 70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż dwie atrakcyjnie położone działki znajdujące się obok siebie w miejscowości Polimonie, gmina Rutka-Tartak, w samym sercu malowniczej Suwalszczyzny. Działka nr 201 pow. 1163 m2.

Szczegóły ogłoszenia

80 000 zł896 m² 89,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dobry Dom oferuje Państwu działkę w pięknym mieście Suwałki przy ul. Zastawie. Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, jako tereny rolne, jednak.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Minkiewicza

Północ II,Suwałki(Wodziłki + 16 km)

1 300 000 zł341,71 m² 3 804,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:488 m²

Oferujemy na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy o dużym potencjale, położony w północnej części Suwałk, przy ul. Minkiewicza w lokalizacji cenionej zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Rutka-Tartak

Rutka-Tartak(Wodziłki + 13 km)

2 150 000 zł150 m² 14 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 900 m²

Są miejsca, które nie potrzebują nowoczesnych fajerwerków, aby zachwycać. Ten dom w gminie Rutka-Tartak, zaledwie 25 minut od Suwałk, wybudowany w 2022 roku, pachnie świeżością,.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł900 m² 122,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane 900 m i 1000 m z udziałem w prywatnej plaży, tylko 100 m od jeziora! Na sprzedaż oferujemy dwie działki budowlane o powierzchni 900 m i 1000 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament z garażem Suwałki

Śródmieście,Suwałki(Wodziłki + 16 km)

513 000 zł68,40 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie 68,40 m z balkonem, parter gotowe do odbioru. Inwestycja Nowomiejska. Na sprzedaż jasne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,40 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie, ul. Ogińskiego

Północ I,Suwałki(Wodziłki + 16 km)

200 000 zł28,68 m² 6 973,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

4. piętro z windą | świetna lokalizacja | spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka położona w charakterystycznym budynku znanym jako Dom Weterana przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Przerośl

Przerośl(Wodziłki + 12 km)

262 000 zł8 708 m² 30,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

*** jezioro białe filipowskie *** cudowna plaża *** cisza I natura*** Właśnie znalazłeś to, czego szukasz od dawna! Wszyscy doskonale wiemy, jak trudno jest o działkę położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna Wodziłki

Wodziłki,podlaskie

1 100 000 zł43 139 m² 25,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Zapraszam do zapoznania się z ofertą urokliwej działki z dostępem do jeziora Linówek w miejscowości Wodziłki gmina Jeleniewo (16 km od Suwałk). Teren o powierzchni 4,31 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna z linią brzegową Wodziłki

Wodziłki,podlaskie

78 000 zł2 800 m² 27,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 2800 m2, położona przy jeziorze w miejscowości Wodziłki, gmina Jeleniewo. Kształt działki zbliżony do prostokąta o wymiarach około 31 m x 92 m.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij